Портал бесплатных объявлений в Украине
Украина
Объявление устарело
Актуальные объявления Вы можете найти в рубрике: Видео-, фотосъемка, монтаж

Відкриття аматорської міської кіностудії» під номером «14»

  • Место расположения: Запорожье и область, Мелитополь
  • Дата размещения: 8 Сен 2018
Ми пропонуємо до вашої уваги проект «Відкриття аматорської міської кіностудії» під номером «14» https://melitopol-online.gov.ua/projects/14. У нашому місті немає кіностудій, в зв'язку з цим дуже важко знайти майданчик, обладнання і людей, які можуть полегшити цей процес. У нас не розвинений кінематограф належним чином, тому було б актуально вирішити це питання. Тому що це буде великий плюс для розвитку культури міста, дасть можливість молодим талантам міста проявляти себе і вносити свій вклад.
Розвиток культури в місті, любов до вітчизняного кінематографу на базі КП "ТРК "Мелітополь:
1- Розвивати кіноісндустрію в місті.
2.- Підтримувати молодих режессерів.
3. Підтримувати талановитих операторів.
4. Піднімати культуру.
5. Давати молодим людям розвивати себе, при цьому це дасть можливість не їхати в будь-яке місто, а проявляти себе тут, не у всіх можливість виїхати до Києва або закордон.
6. Розвивати маленькі таланти.

Тому хто зацікавлений зніматися в кіно і розвиватися, а також допомогти розвивати культуру міста ви можете проголосувати за даний проект в будь-якій бібліотеці нашого міста наявність з собою (паспорта) також що б ви були жителем Мелітополя. Всі питання по телефону 380987367944, https://www.facebook.com/maximstoyalov (сторінка в фейсбуці)
https://www.youtube.com/watch?v=_43pR6AB288